Termostat przewodowy NAVILINK A59 NB Atlantic

Termostat NAVILINK A59 NB przewodowy, naścienny

459.00netto

459,00 zł brutto
Zapytaj o cenę
Termostat przewodowy NAVILINK A59 NB AtlanticTermostat przewodowy NAVILINK A59 NB Atlantic459,00 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.

Termostat A59 jest sterownikiem naściennym, który daje nam możliwość monitorowania temperatury w naszym domu. Może być przypisany do jednego obiegu grzewczego, do jednej strefy.

Modulujący sterownik temperatury wewnętrznej A59 to programator współpracujący z gamą pomp ciepła A.I.. Przewodowy sterownik A59 NB umożliwia komfortowe zarządzanie temperaturą strefy grzewczej, z którą jest sparowany. W przypadku rozbudowanego układu (dwa obiegi grzewcze) istnieje możliwość zastosowania kolejnego czujnika temperatury.

Zasilanie programatora może być realizowane poprzez przewód elektryczny z pompy ciepła lub bateryjnie. Przy użyciu sterownika można zmieniać temperaturę w pomieszczeniu na czas 24 h (derogacja), co pozwoli na automatyczny powrót do pierwotnie zadanego programu po upływie tego czasu. Można też ustawić tryb nieobecności nawet na okres 30 dni, co pozwoli pompie ciepła na pracę w trybie antyzamarzaniowym, po którego upływie urządzenie wróci do nastawionego przez nas programu.

Zastosowanie programatora A59 pozwala na rozbudowanie systemu sterowania o mostek Cozytouch, który daje możliwość zdalnego sterowania poprzez aplikacje w telefonie.

074231

Atrybuty

Masa [kg]
0.35
Wymiary [mm]
100 x 100 x 50
Elementy ogrzewania
Termostaty
Typ komunikacji
Kabel
Kategoria
Sterowanie
Gwarancja na produkt
2 lata