Filtruj według

Wybierz moc [W]
Wyposażenie
więcej... mniej
Wybierz producenta
więcej... mniej

Filtrowanie

Zestawy PV

Zestawy PV stworzyliśmy z myślą o osobach, którym zależy na szybkim skomponowaniu elementów instalacji fotowoltaicznej. Odpowiadamy w ten sposób na różne potrzeby – właścicieli zarówno domów jednorodzinnych, jak i mieszkań w blokach. Zestawy PV są kompletne – wyposażone w niezbędne do pracy instalacji fotowoltaicznej falowniki, zabezpieczenia DC i AC czy akcesoria montażowe.

Zestawy do termomodernizacji na różne rodzaje pokryć dachowych

Zestawy do termomodernizacji zawierają moduły fotowoltaiczne, falowniki, zabezpieczenia oraz rozdzielnicę do ich montażu. W każdym z nich znajdziesz także konstrukcję montażową – warto przy tym pamiętać, że poszczególne konstrukcje są odpowiednie dla różnych rodzajów pokryć dachowych. Zestawy PV Solfinity są przeznaczone do montażu na dachach krytych dachówką ceramiczną, blachodachówką, blachą trapezową.

Co ważne, wybierając dany zestaw możesz skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej oraz dotacji w ramach programu Czyste Powietrze (o ile zainstalujesz także pompę ciepła). Wszystkie komponenty znajdują się na liście ZUM, na której zebrane są urządzenia kwalifikujące się do dofinansowania. To dodatkowa korzyść, dzięki której znacznie obniżysz koszty inwestycyjne i skrócisz czas zwrotu poniesionych kosztów.

Zestawy PV balkonowe – rozwiązanie dla właścicieli mieszkań w blokach

Korzyści z fotowoltaiki od stosunkowo niedawna mogą czerpać także osoby mieszkające w budynkach wielorodzinnych wyposażonych w balkony. Aby móc bezpiecznie i efektywnie korzystać z energii wyprodukowanej przez moduły fotowoltaiczne, prosumenci potrzebują przede wszystkim odpowiedniej konstrukcji, którą można zamontować na balustradzie balkonowej.

W zestawach PV oferowanych przez Solfinity znajdziesz właśnie takie konstrukcje – łatwe w montażu i zapewniające stabilne, odpowiednio skierowane ku słońcu ustawienie modułów. Poszczególne zestawy różnią się mocą i liczbą modułów. Dzięki temu dopasujesz je do rozmiaru każdego balkonu. W naszej ofercie znajdziesz nawet zestawy składające się z jednego modułu, odpowiednie do niewielkich mieszkań.

Oprócz modułów każdy zestaw zawiera mikroinwerter, uchwyty montażowe, przewody, złącza i konektory. Wszystkie komponenty dobraliśmy tak, by były bezpieczne, wydajne, a przede wszystkim – pasujące do siebie nawzajem. To wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć korzystać z zalet fotowoltaiki balkonowej. A zestaw bez trudu zamontujesz samodzielnie – zawsze dołączamy do niego szczegółową instrukcję.

Kiedy warto skorzystać z zestawów PV?

W zestawach PV, które znajdziesz w ofercie Solfinity, znajdziesz wszystkie najważniejsze komponenty niezbędne do budowy instalacji fotowoltaicznej. To duża oszczędność czasu – nie musisz samodzielnie dobierać urządzeń i akcesoriów. Dzięki zestawom PV zbudujesz instalację fotowoltaiczną szybko, a przede wszystkim – zgodnie z przepisami i dobrymi praktykami. Możesz mieć pewność, że wszystkie komponenty będą idealnie dobrane pod względem parametrów technicznych, a przez to system PV będzie bezpieczny i wydajny.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji