Filtruj według

Zastosowanie
więcej... mniej
Wybierz producenta
więcej... mniej
Akumulator w zestawie
więcej... mniej

Filtrowanie
Magazyny energii - fotowoltaika - Solfinity

Magazyny energii DOMOWE  -->  SPRAWDŹ OFERTĘ

Własne akumulatory to szansa dla inwestorów na podniesienie zysków z instalacji PV, szczególnie w obecnym systemie net-billing oraz uwzględniając programy dofinansowań. Z uwagi na rosnące zainteresowanie tą technologią rozbudowujemy naszą ofertę systematycznie wprowadzając do sprzedaży topowe rozwiązania renomowanych producentów. Oferujemy szeroki wybór inwerterów z funkcją UPS, akumulatorów litowo-jonowych LiFePO oraz AGM i GEL, a także regulatory ładowania i inne niezbędne podzespoły. Dzięki 13-letniemu doświadczeniu w tym zakresie, proponujemy naszym Klientom dobrane przez nas gotowe zestawy do magazynowania energii.


Magazyny energii PRZEMYSŁOWE  -->  SPRAWDŹ OFERTĘ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych i wykorzystując wiedzę oraz umiejętności naszych specjalistów, zbudowaliśmy i wprowadziliśmy do oferty magazyny energii iONTEC, w zakresie mocy od 50 kW do 1 MW i pojemności od 138 kWh do 1,1 MWh do gotowych produktów. Duże magazyny energii iONTEC są odpowiedzią na potrzeby firm, którym zależy na obniżeniu kosztów energii elektrycznej, zoptymalizowaniu wykorzystania energii elektrycznej produkowanej w instalacjach PV oraz zapewnieniu stabilnego, bezprzerwowego zasilania swoim obiektom przemysłowym.


Magazyny energii WIELKOSKALOWE  -->  SPRAWDŻ OFERTĘ

Dla osób zainteresowanych magazynami energii o mocy powyżej 1 MW i pojemności ponad 1,1 MWh tworzymy profesjonalne rozwiązania kontenerowe z systemem zarządzania energią i baterią wyprodukowanymi w Polsce (przy współpracy z doświadczonym partnerem). Każdy kontenerowy magazyn energii opracowany przez Solfinity wyposażony jest w inteligentny system zarządzania baterią BMS (Battery Managment System) oraz system zarządzania energią EMS (Energy Management System), który dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Wybierając wielkoskalowy magazyn energii od Solfinity otrzymujesz produkt najwyższej jakości oraz wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów.


Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa na każdym etapie inwestycji w magazyny energii. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach.

Mikołaj Mikulski --> [email protected]          Krzysztof Bukała --> [email protected]

Jest 690 produktów.

Pokazano 1-25 z 690 pozycji