Filtruj według

Wybierz produkt
więcej... mniej
Wybierz producenta
więcej... mniej

Filtrowanie
Ogrzewanie elektryczne  - akcesoria - fotowoltaika- Solfinity.pl

Ogrzewanie elektryczne

Jest uniwersalne, łatwe w montażu i możliwe do zastosowania tam, gdzie nie ma dostępu do innych mediów niż prąd. Systemy ogrzewania elektrycznego są coraz częściej wybierane także ze względu na ekologiczny charakter – nie generują dymu i spalin, nie zwiększają emisji CO2 do atmosfery. W Solfinity oferujemy szeroki wybór rozwiązań dla budynków mieszkalnych, biurowych czy użyteczności publicznej. Poznaj energooszczędne, wykorzystujące najnowsze technologie ogrzewanie na podczerwień i znajdź wszystko, czego potrzebujesz do jego montażu.

Folie grzewcze na podczerwień – wygodne, wytrzymałe i łatwe do zamontowania

Ogrzewanie za pomocą podczerwieni to sposób na zdrowe, przyjazne dla środowiska ciepło w budynku. Podstawą działania takiego systemu są folie grzewcze, których podstawowym elementem jest grafen. Gdy folie nagrzewają się pod wpływem działania prądu, emitują promieniowanie podczerwone – o długości fal odpowiadającej promieniowaniu słonecznego. Rozgrzewają w ten sposób podłogę i otaczające przedmioty, a te przekazują ciepło do powietrza. Dzięki temu we wszystkich miejscach w pomieszczeniu panuje równomierna temperatura. Promieniowanie podczerwone jest także korzystne dla zdrowia – ogrzewane w ten sposób powietrze jest przyjazne szczególnie dla alergików.

Zaletą oferowanych w Solfinity folii grzewczych jest możliwość montażu pod niemal każdym rodzajem posadzek: płytkami ceramicznymi, cementem, kamieniem, a także – i to odróżnia ogrzewanie elektryczne na podczerwień od innych rodzajów ogrzewania podłogowego – panelami czy deskami.

Promienniki na podczerwień – szybkie rozwiązanie do każdego wnętrza

Gdy zależy Ci na szybkim montażu lub nie masz możliwości zamontowania ogrzewania elektrycznego pod posadzką, promienniki na podczerwień to rozwiązanie dla Ciebie. Takie urządzenia można montować w dowolnym miejscu na ścianie lub suficie. Aby działały, wystarczy podłączyć je do zasilania. 

Dobierz akcesoria do montażu ogrzewania elektrycznego

W Solfinity znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i w bezpieczny sposób zamontować folie grzewcze pod posadzką. To m.in. folie paroizolacyjne, pianki termoizolacyjne, taśmy klejące i izolacyjne, przewody zasilające, a także akcesoria i narzędzia: zaciskarki czy ściągacze izolacji. Instalacja wykonana przy ich użyciu będzie solidna, bezpieczna i trwała.

Większa wydajność i energooszczędność dzięki termostatom i regulatorom temperatury

Termostaty i regulatory temperatury dostosowane do ogrzewania elektrycznego na podczerwień to urządzenia, dzięki którym system działa zgodnie z potrzebami użytkowników. Sprawiają, że folie grzewcze lub promienniki automatycznie wyłączają się w momencie, gdy temperatura w pomieszczeniu osiąga wskazany poziom. Pomagają w ten sposób oszczędzać energię. Zaawansowane termostaty i czujniki temperatury z oferty Solfinity można także programować w wybrany sposób – automatyczne i ręczne programy zwiększają wygodę użytkowania.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji