NowoŚci w magazynie

Energia nieskończonych możliwości

Przyspieszamy transformację energetyczną w Polsce i Europie, oferując innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne dla firm i społeczności. Zapewniamy niezależność i bezpieczeństwo energetyczne, wspierając zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną.

Dystrybucja

Od 17 lat współtworzymy rynek fotowoltaiki w Polsce, dostarczając wysokiej jakości komponenty i najlepsze rozwiązania PV i magazyny energii firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne. Od 2021 r. dystrybuujemy technologie PV i magazynowania energii także w całej Europie. Zaplecze naukowe, doświadczenie w produkcji technologii ogniw fotowoltaicznych oraz wieloletnia współpraca z różnymi markami pozwala nam na rzetelną selekcję tylko najlepszych rozwiązań, trafiających do oferty Solfinity.

Inwestycja w OZE

Poznaj ofertę skierowaną do firm, inwestorów, samorządów, spółdzielni oraz placówek publicznych, która pozwala zyskiwać, oszczędzać i podnosić wartość budynków, dzięki ekologicznym sposobom pozyskiwania energii elektrycznej. Przeprowadzimy Cię przez procesy planowania, pozyskiwania dofinansowania, realizacji oraz zapewnimy wsparcie po jej zakończeniu, abyś w pełni mógł wykorzystywać potencjał energii słonecznej.

Magazynuj energię

Od 2010 roku specjalizujemy się w kompleksowym doradztwie i sprzedaży systemów magazynowania energii. Oferujemy kompleksową obsługę zarówno w przypadku magazynów domowych, jak i w zakresie przemysłowych magazynów energii. Obejmuje ona projektowanie, dobór urządzeń, montaż i uruchomienie. Zajmujemy się również kompleksową obsługą w zakresie wielkoskalowych magazynów energii, oferując projektowanie, dobór urządzeń, dostawę, montaż i uruchomienie. Odpowiadając na potrzeby Klientów zbudowaliśmy i wprowadziliśmy do oferty magazyny energii iONTEC, w zakresie mocy od 50 kW do 1 MW i pojemności od 138 kWh do 1,1 MWh do gotowych produktów.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

SOLACADEMY to szkolenia certyfikowane przez producentów, podczas których przybliżamy praktyczne i merytoryczne zagadnienia z zakresu fotowoltaiki. Prowadzimy profesjonalne szkolenia dla zespołów handlowo-produktowych, ekip instalatorskich, instalatorów magazynów energii oraz systemów hybrydowych. Poruszamy tematy interesujące zarówno dla osób początkujących na rynku fotowoltaiki, jak i doświadczonych ekspertów, którym umożliwiamy rozwój umiejętności i przekazujemy aktualną wiedzę, pozwalającą na poszerzanie oferty zgodnie z trendami rynkowymi.

Kategorie