Inwerter MultiPlus 48/800/9-16 Victron Energy

Inwerter Victron MultiPlus 48/800/9-16 230 V VE.Bus

Czas realizacji zamówienia produktu wynosi do 10 dni roboczych. Ze względu na obecną sytuację rynkową czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Uwaga! W celu zapewnienia prawidłowego działania produktu należy go zaprogramować do konkretnego zastosowania. Możliwe jest przeprowadzenie programowania przez serwis Solfinity na podstawie wypełnionego formularza Victron, dostępnego pod linkiem Formularz Victron Energy. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie.

1642.81netto

1 642,81 zł brutto
Zapytaj o cenę
Inwerter MultiPlus 48/800/9-16 Victron EnergyInwerter MultiPlus 48/800/9-16 Victron Energy1 642,81 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.

W pojedynczej, kompaktowej obudowie połączono wydajny falownik sinusoidalny, zaawansowaną technicznie ładowarkę akumulatorów wyposażoną w technologię ładowania adaptacyjnego oraz szybki przełącznik samoczynnego załączania rezerwy prądu przemiennego. Nowy model MultiPlus zastępuje poprzednią rodzinę urządzeń MultiPlus Compact.


Bezprzerwowe zasilanie prądem przemiennym (funkcja UPS)

W przypadku awarii sieci lub odłączenia agregatu albo nabrzeżnego źródła zasilania zostanie samoczynnie włączony falownik urządzenia MultiPlus, który przejmie funkcję zasilania podłączonych odbiorów. Dzieje się to tak szybko (w ciągu mniej niż 20 milisekund), że komputery i inny sprzęt elektroniczny mogą działać dalej bez zakłóceń.

Zdalne monitorowanie i sterowanie

Możliwość monitorowania urządzenia MultiPlus i systemu oraz sterowania nimi lokalnie (przez sieć LAN) lub zdalnie za pośrednictwem Internetu z dowolnego miejsca na świecie. Służy do tego bezpłatna aplikacja VRM i bezpłatna strona internetowa VRM. Dostęp jest możliwy z telefonu, tabletu, laptopa lub komputera stacjonarnego działających z różnymi systemami operacyjnymi. Istnieje nieskończona liczba poziomów sterowania za pośrednictwem panelu Color Control GX lub Venus GX. Obejmują one możliwość regulacji urządzenia MultiPlus, ustalania zasięgu dla wynajmowanych pojazdów za pomocą funkcji Geofence i wiele innych.

UWAGA!
Urządzenia Victron Energy obecnie nie znajdują się na liście PTPiREE, w związku z tym OSD może odrzucić wniosek o przyłączenie magazynu energii zbudowanego z użyciem tego inwertera.

PMP481800000

Atrybuty

Moc [W]
700
Moc [VA]
800
Moc szczytowa chwilowa [W]
1600
Sprawność maksymalna [%]
94
Zakres napięcia wejściowego AC [V]
187 - 265
Zakres napięcia wejściowego DC [V]
38 - 66
Napięcie zasilania DC [V]
48
Liczba faz
1
Zakres częstotliwości wejściowych AC [Hz]
45 - 65
Masa [kg]
6.4
Wymiary [mm]
240 x 360 x 100
Typ komunikacji
Ethernet
Gwarancja na produkt
5 lat
Zastosowanie
Domowe