Zestaw akumulatorów HVS Premium 7.7 BYD

System akumulatorów BYD HVS przeznaczony jest do użytku domowego i współpracuje z systemami fotowoltaicznymi. BYD HVS 7.7 pracuje z inwerterami akumulatorowymi należącymi do czołówki producentów. Pod linkiem znajduje się lista kompatybilnych inwerterów ---> Lista kompatybilnych inwerterów - BYD Battery Box Premium HVS i HVM

31200.00netto

31 200,00 zł brutto
Zapytaj o cenę
Zestaw akumulatorów HVS Premium 7.7 BYDZestaw akumulatorów HVS Premium 7.7 BYD31 200,00 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.

Stacjonarny system akumulatorów BYD HVS przeznaczony jest do użytku domowego i współpracuje z systemami fotowoltaicznymi. Jest to system magazynowania energii bazujący na akumulatorach litowo-jonowych wysokiego napięcia z modułem sterującym. Może pracować w trybie on-grid i off-grid z kompatybilnymi falownikami i być instalowany w pomieszczeniach lub na zewnątrz budynków.

Zestaw akumulatorowy BYD HVS 7.7 jest w stanie przez okres 5 sekund zasilić odbiorniki mocą będącą nawet dwukrotnością swojej mocy znamionowej. Urządzenie może być chwilowo przeciążane, co daje możliwość zasilenia wymagających odbiorników, które potrzebują chwilowych dużych dostaw mocy, bez konieczności instalowania kolejnych modułów akumulatorowych.

Skład zestawu BYD HVS 7.7:

  • 1 x BYD Battery-Box Premium HV BCU + BASE
  • 3 x BYD Battery-Box Premium HVS 2,56 kWh

Cechy wyróżniające produkt:

  • Doskonale sprawdzi się w trybie awaryjnym, jak i w instalacji off-grid
  • Bardzo wysoka wydajność (96%)
  • Opatentowany system łączenia modułów baterii nie wymaga okablowania
  • Bezkobaltowy akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LFP): maksymalne bezpieczeństwo, cykl życia i moc
  • Kompatybilny z jednofazowymi oraz trójfazowymi falownikami wysokonapięciowymi
  • Dwa odrębne moduły, montaż Plug&Play
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa

OSZCZĘDNOŚĆ

Dzięki przyłączeniu zestawu akumulatorów serii BYD HVS do instalacji fotowoltaicznej nie ma potrzeby wysyłania nadwyżek wyprodukowanej energii do sieci energetycznej a później odbierania jej ze stratą. Zarejestrowane nadwyżki produkcji z instalacji PV są magazynowane w akumulatorach i wykorzystywane w momentach zwiększonego zapotrzebowania (np. w nocy lub w czasie złych warunków pogodowych).

NIEZAWODNOŚĆ

Rozwiązanie BYD HVS posiada 10-letnią gwarancję producenta, a to oznacza wysoką jakości produktu i pewność producenta co do swoich rozwiązań. Firma BYD istnieje na rynku od 1995 roku i nieustannie się rozwija, tworząc innowacyjne rozwiązania w zakresie elektromobilności, elektrycznego transportu szynowego czy akumulatorów litowo-jonowych.

BEZPIECZEŃSTWO ZASILANIA

BYD HVS może być częścią systemu, którego jedną z funkcjonalności jest podtrzymanie zasilania odbiorników w przypadku zaniku zasilania z sieci lub praca poza siecią w trybie off-grid. Akumulatory BYD HVS idealnie pasują do tego typu rozwiązań, współpracując z inwerterami akumulatorowymi lub inwerterami hybrydowymi (np. Kostal Plenticore).

ŁATWOŚĆ MONTAŻU

Montaż banków akumulatorów BYD HVS, dzięki ich modułowej budowie, odbywa się bez konieczności wykonywania połączeń kablowych między akumulatorami.


Rozwiązanie BYD HVS 7.7 jest kompatybilne z inwerterami akumulatorowymi należącymi do czołówki producentów, jak m.in. SMA, Victron, GoodWe.

Zapoznaj się z listą kompatybilnych inwerterów ---> Lista kompatybilnych inwerterów - BYD Battery Box Premium HVS i HVM

*BYD HVS7.7

Atrybuty

Napięcie nominalne baterii [V]
307
Maksymalny prąd wyjściowy [A]
25
Skalowalność baterii
do 15 jednostek
Technologia akumulatora
Litowo-jonowy
Pojemność użyteczna [kWh]
7,68
Masa [kg]
129
Wymiary [mm]
585 x 945 x 298
Typ komunikacji
CAN
RS485
Gwarancja na produkt
10 lat
Zastosowanie
Domowe