Czujnik akumulatora do 10 m. Victron Energy

Inteligentny czujnik akumulatora (do 10 m.) Smart Battery Sense

Czas realizacji zamówienia produktu wynosi do 10 dni roboczych. Ze względu na obecną sytuację rynkową czas realizacji może ulec wydłużeniu.

184.82netto

184,82 zł brutto
Zapytaj o cenę
Czujnik akumulatora do 10 m. Victron EnergyCzujnik akumulatora do 10 m. Victron Energy184,82 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.

Czujnik napięcia i temperatury Smart Battery Sense to bezprzewodowy czujnik napięcia i temperatury akumulatora przeznaczony do ładowarek solarnych Victron MPPT.

Dzięki zastosowaniu czujnika napięcia i temperatury podnosi się sprawność ładowania akumulatora i wydłuża jego żywotność.

Zapewnia polepszenie ładowania akumulatora

Dokonując pomiaru napięcia na zaciskach zespołu akumulatorów unika się błędów wynikających ze strat napięcia powodowanych przez rezystancję przewodów, co zapewnia właściwe napięcie ładowania.

W przypadku akumulatorów ołowiowych dane temperatury akumulatora wykorzystuje się do regulacji napięcia ładowania: zimne akumulatory wymagają wyższego napięcia, podczas gdy zimne - niższego. W przypadku akumulatorów litowych dane wykorzystuje się do przerwania ładowania w sytuacji, gdy mają zbyt niską temperaturę: ładowanie akumulatorów litowych o temperaturze bliskiej lub niższej od temperatury zamarzania powoduje trwałe uszkodzenie ogniw.

Bez przewodów

Połączenie czujnika Smart Battery Sense z jedną lub większą ilością ładowarek solarnych nie wymaga przewodów: wykorzystuje się tutaj sieć VE.Smart - łączność bezprzewodową opartą na technologii Bluetooth Smart.

Przekazywane informacje mogą być wykorzystane jednocześnie przez jedną, dwie lub większą ilość ładowarek solarnych podłączonych do jednego zespołu akumulatorów 12 V, 24 V i 48 V. Sieć Smart kontrolowana jest przez aplikację VictronConnect.

Schludnie, prosto - inteligentnie

Montaż jest łatwy i szybki. Wystarczy połączyć dwa przewody z końcówkami oczkowymi urządzenia do zacisków akumulatora, po czym przymocować czujnik Smart Battery Sense bezpośrednio do obudowy akumulatora za pomocą samoprzylepnego paska.

SBS050150200

Atrybuty

Typ
Czujniki
Masa [kg]
0.041
Wymiary [mm]
40.2 x 42 x 14.7
Typ komunikacji
Bluetooth
Kategoria
Monitoring / komunikacja
Gwarancja na produkt
5 lat