Moduł komunikacji LoRaWAN EU863-870 Victron Energy

Moduł VE.Direct LoRaWAN EU863-870

Czas realizacji zamówienia produktu wynosi do 10 dni roboczych. Ze względu na obecną sytuację rynkową czas realizacji może ulec wydłużeniu.

404.25netto

404,25 zł brutto
Zapytaj o cenę
Moduł komunikacji LoRaWAN EU863-870 Victron EnergyModuł komunikacji LoRaWAN EU863-870 Victron Energy404,25 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.

Korzystając z modułu VE.Direct do LoRaWAN, można łączyć monitory BMV, ładowarki MPPT lub falowniki Phoenix z portalem zdalnego zarządzania Victron (Victron Remote Management). Umożliwia to przeglądanie informacji, takich jak stan akumulatora lub zasilania energią słoneczną na ekranie komputera lub telefonu komórkowego z dowolnego miejsca.

Portal internetowy VRM

Istnieje możliwość sprawdzania stanu podłączonych urządzeń na naszej bezpłatnej stronie zdalnego monitorowania w portalu VRM Online. Aby poznać portal VRM, odwiedź stronę vrm.victronenergy.com i wypróbuj wersję demonstracyjną, korzystając z przycisku „Try Our Demo”. Korzystanie z portalu jest bezpłatne.

Protokół sieciowy Long Range Wide Area (rozległa sieć dalekiego zasięgu)

LoRaWAN to sieć bezprzewodowa działająca w częstotliwości 868 MHz. Zapewnia ona daleki zasięg i niski pobór mocy. Za pośrednictwem tej sieci moduł VE.Direct LoRaWAN może co godzinę przesyłać aktualizacje danych. Korzystanie z tej sieci nie wymaga abonamentu. Jeżeli dany region nie znajduje się w zasięgu sieci, można dodać własną bramkę danych.

ASS030538010

Atrybuty

Masa [kg]
0.2
Wymiary [mm]
124 x 84 x 35
Typ komunikacji
VE.Direct
WiFi
Kategoria
Monitoring / komunikacja
Gwarancja na produkt
5 lat