Ochronnik akumulatora BP-65 Smart 12/24 V 65 A Victron Energy

Smart BatteryProtect 12/24 V 65 A

Czas realizacji zamówienia produktu wynosi do 10 dni roboczych. Ze względu na obecną sytuację rynkową czas realizacji może ulec wydłużeniu.

281.64netto

281,64 zł brutto
Zapytaj o cenę
Ochronnik akumulatora BP-65 Smart 12/24 V 65 A Victron EnergyOchronnik akumulatora BP-65 Smart 12/24 V 65 A Victron Energy281,64 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.

Smart BatteryProtect odłącza od akumulatora wszelkie zbędne odbiorniki energii przed jego zupełnym rozładowaniem (co mogłoby spowodować uszkodzenie akumulatora) lub przed spadkiem mocy do poziomu, przy którym nie mógłby uruchomić silnika.

Korzystając z Bluetooth do programowania Smart BatteryProtect można ustawić dowolny poziom włączenia/wyłączenia. Za pomocą pinu programowania można również ustawić jeden z dziewięciu poziomów włączenia/wyłączenia zdefiniowanych fabrycznie. W razie potrzeby układ Bluetooth można wyłączyć.

Ochronnik akumulatorów Smart BatteryProtect jest urządzeniem jednokierunkowym. Prąd przesyła tylko w jednym kierunku, zatem płynie on albo do odbiornika, albo z urządzenia ładującego, lecz nie w obydwu kierunkach jednocześnie. Poza tym, prąd może płynąć tylko z zacisku wejściowego IN do zacisku wyjściowego OUT. W przypadku użycia z odbiornikiem energii, akumulator łączy się z zaciskiem IN, natomiast w przypadku użycia z ładowarką, z zaciskiem IN łączy się właśnie ona.

BPR065022000

Atrybuty

Typ
Ochrona akumulatorów
Zakres napięcia wejściowego DC [V]
6 - 35
Maksymalny ciągły prąd rozładowania [A]
65
Masa [kg]
0.2
Wymiary [mm]
106 x 48 x 40
Typ komunikacji
Bluetooth
Gwarancja na produkt
5 lat

Jak zaprogramować BatteryProtect

Wprowadzenie do Victron Energy BatteryProtect