Konsola końcowa z matą ochronną Aerocompact 2.1 S15 Alumero

Aerocompact 2.1 S15 Konsola końcowa + mata ochronna

89.40netto

89,40 zł brutto
Zapytaj o cenę
Konsola końcowa z matą ochronną Aerocompact 2.1 S15 AlumeroKonsola końcowa z matą ochronną Aerocompact 2.1 S15 Alumero89,40 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.

Konsola końcowa z matą ochronną to jeden z elementów systemu montażowego Aerocompact 2.1+ S15 . Cały system jest przeznaczony do montażu paneli fotowoltaicznych na dachach płaskich skierowanych na południe. Moduły mocowane są w orientacji poziomej, a kąt nachylenia modułów wynosi 15 stopni. W skład konstrukcji wchodzą także inne elementy do kupienia oddzielnie.

UWAGA! Wszelkie wizualne zmiany powierzchni, związane z zmiennymi warunkami atmosferycznymi w jakich użytkowany jest dany produkt, przy braku uszkodzeń mechanicznych materiału z winy sprzedającego, nie są podstawą do wymiany bądź zwrotu reklamacyjnego. Gwarancja nie obejmuje w szczególności: - białej korozji cynku z białymi lub ciemnymi śladami korozji (tlenek cynku, który może powstać wskutek składowania w wilgotnych warunkach), - uszkodzeń mechanicznych i termicznych powstałych na skutek cięcia, spawania, wiercenia, szlifowania i innych prac powodujących uszkodzenie powłoki cynkowej, - uszkodzeń mechanicznych powłoki cynkowej powstałych w trakcie transportu, przeładunków i montażu konstrukcji.

821521V-5/22340

Atrybuty

Elementy
Uchwyty
Wymiary [mm]
492 x 310 x 80