Wygraj zasłużone wakacje

Zawalcz o vouchery na wakacje dla siebie i swojego klienta oraz o inne atrakcyjne nagrody.

Od 15 lat współtworzymy rynek polskiej fotowoltaiki, dostarczając instalatorom najwyższej jakości produkty i profesjonalne doradztwo na każdym etapie projektu.

Świętuj z nami i weź udział w konkursie „5479 wschodów słońca z Solfinity”.

Przygotowaliśmy liczne nagrody, w tym vouchery na egzotyczne wakacje oraz na zakupy w naszym sklepie.

3 kroki, by wziąć udział w konkursie!
Kup
Kup moduły fotowoltaiczne lub inwerter w Solfinity. Zachowaj fakturę VAT - będzie niezbędna do okazania w przypadku otrzymania nagrody.
Zrób zdjęcie i udostępnij
W komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku lub na Instagramie udostępnij zdjęcie instalacji PV podczas wschodu lub zachodu słońca. Możesz też wysyłać prace na adres [email protected].
#Oznacz nas
Nie zapomnij oznaczyć nas hasztagiem #15LatSoltec oraz wspomnieć nasz profil @Soltec_pv, jeśli udostępniłeś zdjęcie na Instagramie.
Co możesz wygrać?
2 Vouchery o wartości 10 000 PLN
na usługi turystyczne. Do podziału: 10 000 PLN dla instalatora i 10 000 PLN dla właściciela instalacji fotowoltaicznej ze zdjęcia
Voucher na kwotę 5 000 PLN
na zakupy komponentów PV w Soltec
Voucher na kwotę 2 000 PLN
na zakupy komponentów PV w Soltec
2 Vouchery na kwotę 500 PLN
na zakupy komponentów PV w Soltec
W każdym tygodniu jeden uczestnik otrzyma od nas nagrodę tygodniową w postaci gadżetów
Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Montujesz instalacje fotowoltaiczne i zrobiłeś zakupy w Soltec? Weź udział w konkursie i wygraj voucher na wakacje! Jedyne, co musisz zrobić, to udostępnić zdjęcie przedstawiające panele fotowoltaiczne z motywem wschodzącego lub zachodzącego słońca, a może już niedługo będziesz mógł cieszyć się wycieczką marzeń!

Pamiętaj, dla nas liczy się Twoja kreatywność i oryginalność.

Zgłoszenie możesz wysłać do 30 września 2021 roku. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.

Jakie warunki muszę spełnić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że jesteś instalatorem paneli PV, a jednocześnie posiadasz konto na stronie Soltec.pl, ukończyłeś 18 lat i mieszkasz w Polsce.

Niestety, jeżeli jesteś naszym pracownikiem, współpracownikiem lub jesteś spokrewniony z osobą pracującą w Soltec, to nie możesz wziąć udziału w konkursie.

Czy mogę wziąć udział w konkursie wraz z Właścicielem instalacji fotowoltaicznej ze zdjęcia?

Możesz wziąć udział w konkursie samodzielnie lub wraz z Właścicielem instalacji przedstawionej na zdjęciu.

Jeśli weźmiesz udział w konkursie sam, druga nagroda przepadnie.

Ile mam czasu, by zgłosić się do konkursu?

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Nie inaczej jest w tym przypadku! Na przystąpienie do naszego konkursu masz dwa miesiące (od 04.08.2021 r. do 30.09.2021 r.).

Kiedy ogłosicie wyniki?

Konkurs rozstrzygniemy do 11.10.2021 r.

Nie mieszkam w Polsce, czy mogę wziąć udział w konkursie?

Niestety konkurs jest prowadzony tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Co muszę zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, musisz spełnić dwa warunki:

I. Udostępnić zdjęcie przedstawiające instalację fotowoltaiczną z motywem wschodzącego lub zachodzącego słońca. Jeżeli do tego celu wykorzystasz portal Facebook, to zrób to w komentarzu pod postem konkursowym na naszym profilu @Soltec. Jeżeli zaś wolisz zrobić to za pomocą Instagrama, to po prostu dodaj nowe zdjęcie na swoim profilu. Zostaje Ci jeszcze trzecia opcja! Gotowe zdjęcie możesz przesłać mailem (na adres: [email protected]) o tytule KONKURS.

Dodatkowo pod postem konkursowym na Facebooku oraz na Instagramie musisz oznaczyć nas hasztagiem #15LatSoltec. Jeśli wybrałeś Instagram, oznacz również nasz profil @Soltec_pv.

II. Przesłać fakturę za moduły fotowoltaiczne lub inwerter zakupione w Soltec, jednak zakup ten nie może być starszy niż 01.01.2021.

Ile razy mogę udostępnić zdjęcie?

Możesz udostępnić lub przesłać dowolną liczbę zdjęć, jednak nie większą niż liczba posiadanych faktur VAT. Jedna faktura VAT (za zakup modułów fotowoltaicznych lub inwertera za pośrednictwem naszej platformy zakupowej) może odpowiadać tylko jednemu przesłanemu zdjęciu.

Czy faktura musi dotyczyć instalacji widocznej na zdjęciu?

Nie, natomiast jedna faktura VAT może odpowiadać tylko jednemu przesłanemu zdjęciu. Jeśli udostępniasz zdjęcie z instalacją nienależącą do Ciebie, musisz uzyskać zgodę Właściciela instalacji na zgłoszenie wizerunku należącej do niego instalacji w konkursie.

Czy moje zdjęcie może być wyretuszowane?

Tak, zezwalamy na retusz fotografii.

Co mogę wygrać?

W konkursie możesz wygrać:
I miejsce: 2 vouchery na kwotę 10 000 PLN brutto na usługi turystyczne - po jednym dla Ciebie i Właściciela instalacji fotowoltaicznej. Obydwa vouchery można wykorzystać z osobami towarzyszącymi.

II miejsce: Voucher na kwotę 5 000 PLN brutto na zakupy komponentów fotowoltaicznych (PV) na platformie zakupowej Soltec.pl.

III miejsce: Voucher na kwotę 2 000 PLN brutto na zakupy komponentów fotowoltaicznych (PV) na platformie zakupowej Soltec.pl.

Wyróżnienia: 2 vouchery na kwotę 500 PLN brutto na zakupy komponentów fotowoltaicznych (PV) na platformie zakupowej Soltec.pl.

Co tydzień – nagroda tygodniowa w postaci gadżetów.

Kto decyduje o przyznaniu nagród?

O przyznaniu nagród decyduje komisja konkursowa złożona z przedstawicieli naszej firmy. Dokonają oni oceny i wybiorą 3 Laureatów i 2 Wyróżnionych – autorów najciekawszych zdjęć, przy czym kryteriami oceny będą zgodność pracy z zadaniem konkursowym i atrakcyjność zdjęcia.

Co muszę zrobić, aby odebrać nagrodę?

Przed otrzymaniem nagrody musisz dostarczyć nam drogą mailową (na adres: [email protected]) pisemne oświadczenie, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą związaną z instalacjami fotowoltaicznymi lub z fotografią, czy też nie.

W przypadku zgłoszenia się samodzielnie, nagrodę otrzymasz tylko Ty (bez Właściciela instalacji przedstawionej na zdjęciu). Konieczne może okazać się wskazanie konkretnej osoby fizycznej, która będzie mogła wykorzystać Voucher.

Jak dowiem się o wygranej?

Skontaktujemy się z Laureatami drogą mailową, telefoniczną lub za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Dodatkowo wygrane prace opublikujemy na naszych profilach na Facebooku i Instagramie oraz na stronie internetowej.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Nagrody przekażemy w terminie do 15 dni od daty przesłania faktury VAT oraz uzupełnienia oświadczenia lub od momentu ogłoszenia wyników.

Czy będę musiał zapłacić podatek od wygranej?

Do każdej z nagród zostanie dołączona dodatkowa nagroda pieniężna, która pozwoli Ci na pokrycie kosztów związanych z opłaceniem podatku.

Czy moja praca zostanie opublikowana?

Wszystkie nagrodzone prace opublikujemy na naszej stronie internetowej oraz na naszych profilach firmowych na portalach Facebook i Instagram.