SunLink PV

Wiodący, globalny producent ogniw i modułów fotowoltaicznych firma SunLink PV została założona, założona w 2004 roku. Specjalizuje się w produkcji wysokiej sprawności ogniw i modułów fotowoltaicznych, monokrystalicznych oraz polikrystalicznych. Produkty i rozwiązania SunLink PV są sprzedawane w ponad 40 krajach, na niemal wszystkich kontynentach, centra dystrybucyjne znajdują się w Niemczech, Włoszech, Australii, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz Azji Południowo-Wschodniej.

SPRAWDŹ PRODUKTY

GCL

Firma GCL będąca członkiem GOLDEN CONCORD Group jest międzynarodowym przedsiębiorstwem specjalizującym się w wytwarzaniu czystej energii, w ramach strategii zrównoważonego rozwoju. GCL posiada 22,2% udziałów w globalnym rynku półprzewodników (Si) o wartości aktywów ponad 3,3 biliona dolarów i zajął trzecie miejsce w rankingu Top500 z 2017 r. w kategorii New Energy Enterprises. Zdolność produkcyjna na poziomie 6 GW jest realizowana w fabrykach w Chinach i Wietnamie. Potwierdzeniem bardzo dobrej kondycji firmy jest wieloletnia obecność na liście Tier 1. wydawanej przez Bloomberg New Finance.

SPRAWDŹ PRODUKTY

REC

Europejski lider w produkcji ogniw i modułów fotowoltaicznych, mający zdolności produkcyjne powyżej 1,5 GW w skali roku. Zintegrowana produkcja i norweskie wsparcie technologiczne umożliwia dostarczanie kompletnych rozwiązań fotowoltaicznych dla inwestorów na całym świecie. Produkcja odbywa się kompleksowo w ramach koncernu REC, zaczynając od procesów chemicznych na krzemie, skończywszy na wysokiej jakości modułach fotowoltaicznych. Uznana jakość produktów REC i ponad dwudziestoletnie doświadczenie jest poparta najniższym wskaźnikiem reklamacji w branży. 

SPRAWDŹ PRODUKTY

SunPower

SunPower jest wiodącym światowym producentem innowacyjnych rozwiązań z branży fotowoltaicznej. Ogniwa fotowoltaiczne z serii Maxeon cechują się najwyższą na świecie sprawnością, co ma odzwierciedlenie na liście Tier 1. Przełomowe technologie zastosowane w produktach SunPower są doceniane przez inwestorów na całym świecie, również w branży lotniczej. Ogniwa Maxeon w pełni zasiliły prototypowy samolot fotowoltaiczny Solar Impulse podczas transatlantyckiego rejsu. Zrównoważony rozwój i nowatorskie rozwiązania fotowoltaiczne to fundament działalności firmy.

SPRAWDŹ PRODUKTY

Trina Solar

Firma Trina Solar została założona w 1997 roku i przez ponad 20 lat intensywnego rozwoju dostarczyła łącznie ponad 40 GWp fotowoltaiki do inwestorów na całym świecie. Od 2014 r. Trina Solar dostarcza kwartalnie >1 GWp inwestorom na całym świecie, przekraczając jednocześnie kolejne poziomy sprawności ogniw fotowoltaicznych. Ponad 1300 patentów produktowych potwierdza intensywny rozwój zarówno w zakresie OZE, inteligentnego zarządzania energią i zrównoważonego rozwoju. Misją Trina Solar jest zintensyfikowanie światowego rozwoju energii odnawialnej dla dobra ludzkości.

SPRAWDŹ PRODUKTY

Steca Elektronik

Niemiecki producent falowników, magazynów energii i urządzeń elektronicznych dla branży OZE. Firma istnieje na rynku od ponad 43 lat. Zaawansowane technologicznie fabryki w Niemczech i Bułgarii zaopatrują inwestorów na całym świecie w wysokiej jakości produkty. Firma działa zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz troski o środowisko naturalne. Znana na całym świecie odporność oraz wydajność falowników Steca jest zasługą nowoczesnej, wysoce zautomatyzowanej fabryki w Niemczech, której inżynierowie i naukowcy precyzyjnie dopracowują każdy model. Solfinity jest oficjalnym dystrybutorem falowników Steca Elektronik oraz autoryzowanym, certyfikowanym serwisem marki na obszar Europy Środkowo-Wschodniej.

SPRAWDŹ PRODUKTY

Sofar Solar

Firma SOFARSOLAR została założona w 2012 r., specjalizuje się w badaniach i rozwoju oprogramowania i sprzętu, produkcji urządzeń do branży OZE, sprzedaży i serwisie inwerterów sieciowych w następujących zakresach mocy: 1 kW - 7,5 kW, 10 kW-70 kW, inwerterach hybrydowych i magazynach energii. Sieć dystrybucji inwerterów fotowoltaicznych obejmuje m.in. najbardziej wymagające rynki ukierunkowane na najwyższą jakość, tj. Australia, Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Belgia, Hiszpania, Holandia, Francja. Cechami szczególnymi inwerterów SOFASOLAR jest dziesięcioletnia gwarancja produktowa, możliwość przechowywania danych pracy inwertera przez 25 lat dzięki wewnętrznej karcie SD oraz kompatybilności z programem PVSol. Komunikacja Wi-Fi jest dodatkowym atutem inwerterów. Potwierdzeniem doskonałej współpracy między Solfinity a SOFARSOLAR jest oficjalne partnerstwo między firmami i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy.

SPRAWDŹ PRODUKTY

KOSTAL Solar Electric

Należąca do koncernu KOSTAL z ponad 100. letnim doświadczeniem, spółka KOSTAL Solar Electric, została powołana w 2006 r., i jest wiodącym producentem nowatorskich falowników szeregowych i systemów magazynowania energii elektrycznej do użytku domowego lub komercyjnego. Produkty marki KOSTAL Solar Electric wyróżniają się wysokim poziomem zaawansowania technologicznego oraz szerokimi możliwościami zastosowania np. w środowisku Smart Home. Sukces i doświadczenie zdobyte w branżach elektronicznej, elektromechanicznej i mechatronicznej, skierowane do branży motoryzacyjnej i przemysłowej, jest wykorzystywane w rozwoju technologicznym i budowie falowników sieciowych i hybrydowych. Dzięki wartościom, którym Kostal jest wierny od ponad 100 lat, jest w stanie dostarczyć produkty cechujące się niezawodną jakością, trwałością. Stabilne partnerstwo biznesowe między Solfinity i Kostal jest gwarancją stabilnego rozwoju i najwyższej jakości.

SPRAWDŹ PRODUKTY

Solar Edge - falowniki i optymalizatory

Powołana w 2006 r. firma SolarEdge opracowała inteligentny falownik, który zmienił sposób pozyskiwania i zarządzania energią w instalacji fotowoltaicznej. Od rozpoczęcia sprzedaży w 2010 roku firma SolarEdge dostarczyła zoptymalizowane falowniki DC o łącznej mocy ponad 4,7 GW. Produkty SolarEdge zainstalowano w instalacjach fotowoltaicznych w ponad 100 krajach. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych produktów jest dwudziestopięcioletni okres gwarancji na optymalizatory mocy oraz dwanaście lat gwarancji na falowniki. Każdy produkt i każdy podzespół SolarEdge poddawany jest dokładnej kontroli, a elementem strategii niezawodności są własne układy przełączające (ASIC). Przejawem innowacyjności producenta jest ponad 130 patentów na całym świecie. SolarEdge jest notowana na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych NASDAQ, co potwierdza wysoką stabilność finansową i wiarygodność inwestorską.

SPRAWDŹ PRODUKTY

BYD

BYD to największy na świecie producent baterii i akumulatorów do urządzeń elektrycznych oraz do zastosowań przemysłowych. Jest też liderem w produkcji nowoczesnych, ekologicznych i bezpiecznych baterii żelazowych. Uzupełnienie oferty stanowią panele fotowoltaiczne, systemy magazynowania energii oraz oświetlenie wykonane w technologii LED. Dzięki temu firma BYD oferuje swoim klientom zintegrowane systemy pozyskiwania i magazynowania energii, która może być wykorzystywana do oświetlenia ulic, budynków, placów i innych obiektów.

SPRAWDŹ PRODUKTY

Victron

Holenderski potentat w zakresie produkcji falowników, ładowarek do systemów magazynowania energii elektrycznej, przetworników DC/DC, monitorów akumulatorów i przełączników transferów. Reputacja Victron Energy jako firmy reprezentującej niezawodne, zaawansowane technologiczne rozwiązania jest powszechnie uznawana przez profesjonalistów z branży ESS na całym świecie. Specjalizacja firmy to efektywne łączenie dwóch lub więcej różnych źródeł zasilania i wspieranie inwestorów ceniących niezależność energetyczną.

SPRAWDŹ PRODUKTY

Phoenix Contact

Phoenix Contact jest światowym liderem sprzedaży i innowacyjności w dziedzinie elektrotechniki. Firma posiada 100-letnie doświadczenie w zakresie automatyzacji i produkcji maszyn. Produkty i rozwiązania Phoenix są dostosowane do różnych rynków i ich specyficznych potrzeb, sprawdzają się codziennie w następujących obszarach: energetyka, infrastruktura, automatyka przemysłowa, instalacje obiektowe, urządzenia i technika przyłączy oraz wielu innych. Światowa sieć oddziałów w ponad 100 krajach oraz ponad 17 600 zatrudnionych osób gwarantuje bliskie relacje z klientami.

SPRAWDŹ PRODUKTY