Regulator ładowania BlueSolar MPPT 150/70-Tr Victron Energy

Regulator ładowania Victron Blue Solar MPPT 150/70-Tr

Czas realizacji zamówienia produktu wynosi do 10 dni roboczych. Ze względu na obecną sytuację rynkową czas realizacji może ulec wydłużeniu.

1612.74netto

1 612,74 zł brutto
Zapytaj o cenę
Regulator ładowania BlueSolar MPPT 150/70-Tr Victron EnergyRegulator ładowania BlueSolar MPPT 150/70-Tr Victron Energy1 612,74 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.


Ładowarka solarna BlueSolar MPPT zasilana jest energię z paneli słonecznych (PV) na potrzeby ładowania akumulatorów. Korzystając z najnowszej, najszybszej technologii, BlueSolar maksymalizuje ten proces, inteligentnie go wspierając, aby osiągnąć pełne naładowanie w jak najkrótszym czasie. BlueSolar utrzymuje baterię w dobrym stanie, wydłużając jej żywotność.

MPPT: Ultra szybkie śledzenie maksymalnego punktu mocy

Dzięki ciągłemu monitorowaniu napięcia i prądu wyjściowego paneli słonecznych (PV), technologia MPPT sprawia, że ​​każdy procent dostępnej energii jest odbierany z paneli i skutecznie gromadzony w bateriach. Zalety tego procesu są najlepiej widoczne wtedy, kiedy niebo jest częściowo zachmurzone, a natężenie światła stale się zmienia. BlueSolar poprawi pozyskiwanie energii nawet o 30% w porównaniu do kontrolerów ładowania PWM i do 10% w porównaniu do typowych kontrolerów MPPT.

Zdalne monitorowanie i sterowanie

Zdalne sterowanie i monitorowanie rozbudowanych funkcji ładowarki BlueSolar MPPT jest możliwe za pomoc klucza sprzętowego Bluetooth przez smartfona lub na innym urządzeniu za pośrednictwem VictronConnect. Jeśli instalacja połączona jest z internetem, Victron Remote Management Portal (VRM) zapewni dostęp do systemu w dowolnym czasie i miejscu. Obie usługi są bezpłatne. 

Zaawansowane wykrywanie maksymalnego punktu mocy w przypadku częściowego zacienienia

Jeśli wystąpi częściowe zacienienie, na krzywej moc-napięcie mogą występować dwa lub więcej punktów maksymalnej mocy. Konwencjonalne MPPT mają tendencję do blokowania się na dowolnym punkcie, który może nie być optymalnym. Innowacyjny algorytm BlueSolar zawsze maksymalizuje pozyskiwanie energii poprzez wybór optymalnego MPPT.

Elastyczny algorytm ładowania

BlueSolar ma w pełni programowalny algorytm ładowania i osiem wstępnie zaprogramowanych algorytmów, wybieranych za pomocą przełącznika obrotowego.

Rozbudowana ochrona elektroniczna

Zabezpieczenie przed przegrzaniem i obniżenie mocy, gdy temperatura jest wysoka. Zabezpieczenie instalacji PV przed zwarciem i odwrotną polaryzacją. Ochrona przed prądem wstecznym PV.

SCC010070200

Atrybuty

Sprawność maksymalna [%]
98
Napięcie maksymalne paneli [V]
150
Napięcie nominalne baterii [V]
12 / 24 / 48
Ładowanie absorpcyjne [V]
14.4 / 28.8 / 43.2 / 57.6
Ładowanie podtrzymujące [V]
13.8 / 27.6 / 41.4 / 55.2
Znamionowy prąd ładowania [A]
70
Zużycie własne [mA]
10
Masa [kg]
3
Wymiary [mm]
250 x 185 x 95
Typ komunikacji
VE.Direct
Gwarancja na produkt
5 lat