Ładowarka EV kablowa 3,7 kW 16 A Typ 2 Noark

  • Instalacja bezpośrednio na ścianie
  • Zintegrowany wyłącznik różnicowoprądowy typu B (Ex9LB63)
  • Informacje na temat ustawień i użytkowania znajdują się w instrukcji dostępnej w zakładce Załączniki

3120.00netto

3 120,00 zł brutto
Zapytaj o cenę
Ładowarka EV kablowa 3,7 kW 16 A Typ 2 NoarkŁadowarka EV kablowa 3,7 kW 16 A Typ 2 Noark3 120,00 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.

Ładowarka kablowa do aut elektrycznych Ex9EVC to odpowiedź na potrzeby klientów szukających mobilnych rozwiązań do ładowania swoich pojazdów EV. Wszystko, czego potrzebujesz aby uzupełnić energię to wtyczka sieciowa. Doskonale sprawdza się jako ładowarka uzupełniająca lub zastępstwo dla ładowarki głównej, jeżeli nie chcesz, aby w Twoim domu było zainstalowane urządzenie typu wall-box. Moc ładowania tego urządzenia to 3,7 kW. Prąd ładowania możesz ustawić przed podłączeniem samochodu, co pozwala na konfigurację czasu ładowania oraz kontrolować zużycie energii.

Bateria w pojazdach EV działa na zasadzie prądu stałego i może wystąpić jego upływ. Kable ładujące posiadają niezbędne zabezpieczenia przed przepięciami i spadkami napięcia oraz pozwalają monitorować temperaturę i stan urządzenia przed rozpoczęciem ładowania. Dodatkowo, aby podnieść poziom bezpieczeństwa zastosowano wyłącznik różnicowoprądowy typu B, mający na celu wykrywanie upływów prądu stałego (DC), prądu przemiennego (AC) i pulsującego o wysokiej częstotliwości.

W zestawie znajduje się kabel połączeniowy o długości 5 m z wtyczką typu 2, który pozwala na bezproblemowe podłączenie ładowarki do samochodu elektrycznego.

110689

Attributes

Rodzaj ładowarki
Kablowa
Rodzaj wtyczki
Typ 2
Maksymalna moc ładowania [W]
3700
Moc znamionowa AC [W]
3700
Napięcie zasilania AC [V]
200 - 260
Maksymalny prąd ładowania [A]
16
Liczba faz
1
Długość przewodu [m]
5
Wymiary [mm]
400 x 300 x 200
Liczba punktów ładowania
1