Akumulator żelowy Deep Cycle 12 V/66 Ah Victron Energy

Akumulator żelowy Victron 12 V / 66 Ah Gel Deep Cycle

Czas realizacji zamówienia produktu wynosi do 10 dni roboczych. Ze względu na obecną sytuację rynkową czas realizacji może ulec wydłużeniu.

1001.98netto

1 001,98 zł brutto
Zapytaj o cenę
Akumulator żelowy Deep Cycle 12 V/66 Ah Victron EnergyAkumulator żelowy Deep Cycle 12 V/66 Ah Victron Energy1 001,98 zł

Twoje zapytanie zostało wysłane.

  •     *Wymagane pola

Ładowanie

Hybrydowy Zawrót Głowy
.

Seria Gel Deep Cycle ma bardzo niską rezystancję wewnętrzną, dzięki czemu sprawdza się tam, gdzie, występuje rozładowanie przy wysokich natężeniach prądu, takich jak falowniki, pędniki oraz  wciągarki. Elektrolit jest w postaci żelu co zdecydowanie, wydłuża żywotność akumulatorów.

Seria modeli żelowych oferuje lepszą trwałość przy głębokich cyklach oraz większą żywotność całkowitą. Zastosowanie materiałów o wysokiej czystości oraz siatek wapniowo-ołowiowych zapewnia szczególnie niskie samowyładowanie, dzięki czemu nie wyładują się one przez długi okres bez ładowania. Akumulatory Gel Deep Cycle wyposażone są w miedziane zaciski płaskie z otworami M8, zapewniające najlepszy możliwy styk przy podłączeniu, eliminujący konieczność stosowania zacisków akumulatorów. Akumulatory są zgodne ze specyfikacjami CE i UL w ognioodpornych pojemnikach z ABS i są objęte ogólnoświatową 2-letnią gwarancją Victron.

Technologia VRLA

VRLA to skrót od Valve Regulated Lead Acid, co oznacza, że akumulatory są uszczelnione. Gaz ucieka przez zawory bezpieczeństwa tylko w przypadku przeładowania lub uszkodzenia ogniwa. Akumulatory VRLA są na zawsze bezobsługowe.

Niskie samo rozładowanie

Dzięki zastosowaniu ołowianych siatek wapiennych i materiałów o wysokiej czystości, akumulatory Victron VRLA mogą być przechowywane przez długi czas bez ładowania. Współczynnik samo rozładowania jest mniejszy niż 2% miesięcznie w temperaturze 20 ° C. Samo rozładowanie podwaja się przy każdym wzroście temperatury o 10 ° C. Dlatego akumulatory Victron VRLA mogą być przechowywane nawet przez rok bez ładowania, jeśli są przechowywane w chłodnych warunkach.

Zdolność regeneracji

Akumulatory Victron z technologią VRLA mają wyjątkową zdolność powrót do stanu rozładowania po głębokim lub długotrwałym stanie rozładowania. Niemniej jednak należy unikać wielokrotnego głębokiego i długotrwałego rozładowania, ponieważ wpływa to negatywnie na żywotność wszystkich akumulatorów, Victron Gel Deep Cycle nie są tu wyjątkiem.

BAT412600104

Atrybuty

Napięcie nominalne baterii [V]
12
Ładowanie podtrzymujące [V]
13.5 - 13.8
Napięcie ładowania akumulatora [V]
14.1 - 14.4
Ładowanie do przechowywania [V]
13.2 - 13.5
Technologia akumulatora
Gel
Pojemność modułu baterii [Ah]
66
Masa [kg]
24
Wymiary [mm]
258 x 235 x 166
Gwarancja na produkt
2 lata
Zastosowanie
Domowe